Про нас

ТОВ «Видавничий дім «Андрій»

Видавничий дім «Андрій» засновано 21 червня 2006 року в м.Кам’янське. Його засновник – місцевий підприємець Андрій Іванович Яловий, відомий також як громадський діяч, меценат, бібліофіл, колекціонер.

Мета ВДА «Андрій»:

Видання історичної, філософської, культурологічної, наукової та науково-популярної літератури, творів красного письменства, альбомів, календарів, поштівок – як загальнодоступних, так і коштовних  подарункових і факсимільних видань. Видавництво орієнтується на оригінальну маловивчену тематику та нестандартні рішення опрацьованих, здавалося б, «вичерпаних» тем. Частина видань є подарунковими та факсимільними.
Збереження книжкової спадщини, повернення та поширення в культурному середовищі видань, які сприяли в минулому та сприятимуть у майбутньому формуванню національної ідентичності, особистої та громадянської гідності, розвиткові громадянського суспільства та процесу формування і консолідації національної еліти.

Завдання ВДА:

1. Здійснення низки проектів винятково ексклюзивних видань української книги, гідних поваги серед фахівців та в українському суспільстві, високоякісних за змістом і художнім оформленням. 

2. Залучення благодійних інвестиційних внесків і створення механізмів фінансування ексклюзивних видань в економічному варіанті тиражами не менше 5 000 примірників з подальшою безкоштовною передачею книг бібліотекам державних, комунальних і  навчальних закладів, а також громадських організацій.

3. Виготовлення обмеженим накладом книг у мистецьких шкіряних оправах ручної роботи (до 100 іменних та номерних VIP-примірників).

ВДА «Андрій» спирається на підтримку компанії «Індустріальні активи». Його партнерами також є благодійна громадська організація «Фонд збереження книжкової спадщини України»,  Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Творча майстерня «Інтроліґація».

Перлиною ВДА «Андрій» є Шевченкіана до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Також ВДА «Андрій» видано низку інших книг.

У портфелі ВДА «Андрій» є рукописи перспективних авторів, молодих і уже іменитих, місцевих та з інших регіонів України, яким є що сказати читачеві. У майбутньому також планується випуск електронних версій видань.

У книгах ВДА «Андрій» поєднуються зміст і форма, висока якість. Книга стає унікальним витвором, не тільки носієм інформації, товаром, але й самодостатньою мистецькою річчю – коштовним подарунком найвибагливішому колекціонерові чи бібліофілу. Такі книги збагачують будь-яку бібліотеку, стають окрасою кабінетів, додають затишку оселі, а згодом перетворюються на родинні реліквії й переходять у спадок дітям та онукам.

Наша адреса

ТОВ «Видавничий дім «Андрій» м. Кам’янське
проспект Василя Стуса, буд.12/13
Україна 51900

Наші телефони: